Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
396 postów 5867 komentarzy

DelfInn

DelfInn - Domena: eukarionty, Królestwo: zwierzęta, Typ: strunowce, Podtyp: kręgowce, Gromada: ssaki, Rząd: walenie, Podrząd: zębowce, Rodzina: delfinowate, Rodzaj: Delphinus, Gatunek: delfin zwyczajny (na zdjęciu d. butlonosy)

PROTEST II!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ŻĄDAM NATYCHMIASTOWEGO PRZYWRÓCENIA NOTEK ORAZ KOMENATRZY POD NIMI POD SANKCJA ATAKU NA WOLNOŚĆ SŁOWA PRZEZ ADMINISTRACJE TEGO PORTALU!

Proszę o przywrócenie notki użytkownika serwisu nowyekran.pl, circonstance, //circ.nowyekran.net/post/96298,chcesz-poznac-srodowisko-ludzi-nowego-ekranu oraz notki //circ.nowyekran.net/post/96316,prawda-boli-a-klamstwo-nie - WRAZ Z KOMENTARZAMI.

KOMENTARZE

 • @administracja
  Wraz z komentarzami pod nim zamieszczonymi.
 • Tym usunięciem przyznali się do tego, co było treścią notki.
  Mogli przecież zaprzeczyć i dowieść, że nie mają z tym nic wspólnego, ale do tego musieliby zmienić politykę informacyjną NE i wprowadzić selekcję materiałów. To nie, wolą wywalać tych, którzy pokazują im właściwą drogę. Wychodzi i tak, że selekcjonują, ale to taka selekcja, w której wszyscy heretycy, szamani, sekciarze i kłamcy czują się jak ryby w wodzie.
 • @circonstance 17:57:21
  Spoko... jasna sprawa. Tylko że jak jakiś anonim obraża człoweiak to sie go tego dopuszczania dopuszcza, a jak jest podawana wątpliwośc jeno, czyjaś kondycja, bo to jest ważne!, jasne ze twardo, bo fakty sa fakty, to jest admińska rozróba!!!

  Panie Opara! Pan się wypowiedz w tej kwestii, bo tu idzie o pryncypia - Pańskie i NE.

  mci
 • @Nathanel 18:15:07
  //Tzn. zmienia sie na gorsze//

  Bo oni czują, że katolicy się mobilizują.
  Ich filozofia jest taka,- skoro nasi rywale już zajęli katolicyzm, my musimy wymyślić coś nowego i krytykować rywali.

  Przecież Rewolucja jedzie na postępie i krytyce. Oni inaczej nie umieją, a płaczą że naród nie chce się zjednoczyć. Każdy by chciał, by jednoczył się wokół niego.
 • @podlasie21 18:28:52
  Możemy przyjść do Ciebie. Powiemy swoje, które jest Boże.
  Wyrzucisz nas z siebie, jak tu Boga?
  W imię czego?
 • Popieram protest.
  Dla zasady. Notki nie czytałem. O szamanach (tych prawdziwych, czyli nie farbowanych) mam raczej dobre zdanie.

  O sekciarzach rzeknę, że kiedyś mnie wkurzali, a dziś wzbudzają już tylko uśmiech politowania (gdy są namolni i agresywni) lub współczucie (gdy są zmanipulowanymi baranami).
 • @Michał Mikołaj Marys 19:12:17
  Notka była wartościowa i niezależna od faktów, na które wskazywał jej tytuł. Debil admiński (najwyżej wylecę teraz, hm... a 4 z tym :))) nie zaczaił bazy i poszedł tak, jak kazano. Teraz dumamy: jak kazano? To kluczowe, bo chcemy wiedzieć z kim mamy do czynienia. Nie możemy się uśmiechać do sekciarzy. Takie uśmiechanie się skutkuje ich rozwolnieniem. Świadectwem którego jest decyzja przeciw której protestuję.
 • @DelfInn 19:23:52
  Postawa wewnętrzna politowania lub współczucia nie wyklucza ostrej polemiki z sekciarskimi durnotami. Mimo to, ludzi zmanipulowanych staram się zrozumieć, dla manipulatorów nie powinno być jednak taryfy ulgowej, gdyż są pospolitymi szkodnikami, którzy z premedytacją rozwalają każdą dyskusję lub wymianę poglądów.

  Jest wreszcie trzecia grupa: ludzi poszukujących, otwartych na dialog i oryginalnych w głoszonych poglądach, czasami mocno egzotycznych w danym kręgu kulturowym. Przyznam, że tych ostatnich nawet sobie cenię. Tak w sieci, jak i w realu.
 • @Michał Mikołaj Marys 19:44:55
  Nie dał mi Pan sposobności oprotestować swego spojrzenia. Jest zbieżne z moim.
 • @topstopjuve 20:40:23
  Wiele osób oczekuje akcji. Teraz, natychmiast. Tymczasem to z czym mamy do czynienia, to akcje wycofania, akcje lęku, akcje, które mają na celu wzbronić akcję, która by miała skutki. Są osoby, które bez udziału śwadomości takie akcje prowadzą.Wszystkie pracują na rzecz odarcia człowieka z jego godności. Trzeba być!

  Sursum corda!
 • @night rat 21:17:20
  Absolutnie się podpisuję i dziękuję za Twoją wypowiedź. Niewielu pewnie pomogła, ale są tacy, którym bardzo tak.

  Bóg zapłać!
 • Jestem wyzwolonym heretykiem i popieram, bo zabawne są te teksty ewangelizacyjne
  Im więcej ich tym śmieszniej.
  Tylko chciałbym, aby taka sama polityka była odnośnie tekstów heretyckich.
  Bez równowagi będzie nudno.
 • @NUS 21:29:15
  Z heretykami nie ma dialogu. Nie są w stanie stwierdzić własnej równowagi, a co dopiero wspólnotowej. Jezus Chrystus wyganiał demony - uczyń to i Ty. Tak jak On. Potem pogadamy.
 • @DelfInn 21:47:36
  Ja pisałem o równowadze tekstów publikowanych na NE, a nie o równowadze wewnętrznej heretyka, ani wspólnotowej, bo ta mnie nie interesuje. Demony też mnie nie interesują więc nie będę wyganiał tym bardziej że nie ich ma.
 • @NUS 22:04:52
  Są,są, spoko! :)))
 • @chess 22:22:48
  SL poleciał w powietrzxe, wiec odpiwiem tutaj. Trzeba napisać WNIOSEK. A pisać *należy* tak.

  O Istoto Najdoskonalsza!

  Ja, padalec ohydny co z najpodlejszej dziury kloacznej wypełzł, niegodzien Twych przeczystych śladów ciałem mym haniebnym brukać, ni wzroku kaprawego na Twój cień potężny wznosić, ani moim tchem cuchnącym krystalicznej woni oddechu Twego kalać, ja, najnędzniejszy z nędznych wiję się u Twoich stóp, które po płatkach róż tylko stąpać powinny, nikczemną twarzą w proch padając, błagam Cię, o Dostojny, byś raczył skłonić swe oblicze i by Twe niezmącone oko spoczęło na tym lichym wniosku. I ze swej jamy nieczystej, ja plugawy skamlę do Ciebie o Najmądrzejszy z Mądrych, byś w łaskawości Swej nieskończonej wniosek ów raczył przyjąć i pozytywnie zaopiniować.

  Sługa uniżony

  /podpis czytelny/
 • @DelfInn 22:28:16
  Errata. Hm, jest wersja tego wniosku ...eeee..... bradziej przekonuwująca. Przed blogoslawionym oddaniem a po tresci zawiera nastepujący passus: "W przeciwnym razie będę musiał dać Ci w ryło" :)
 • @chess 22:30:19
  serio, serio. moze jest w regulaminie?
 • @night rat 22:37:40
  Nie wpadłem na to, bo miałem jakąs nadzieję w SL, ale... przerażające to, co się dzieje :(
 • @chess 22:30:19
  Ale zresztą, co se będziesz zwrać dupę wnioskami. Spójrz na NUS-a - facet jest tak rozluźniony, że bałtycki piasek to przy mnim monolit. To co se będziesz żałować? - Zostań z nami, w końcu i tak sami Cię kiedyś wytaramtamtam-teges, więc easy, luzik i spoko :)) Jak to we wsi... hehe
 • @DelfInn 22:43:55
  Był tu na SG króciutki post SL w którym autor obsikał Circ obcasy (wyżej nie sięgnął) ale komentarze pod tym postem zaczęły iść w niepożądanym kierunku i post został "zniknięty".

  Obciach , sztęp i wiocha. :-))

  To miejsce schodzi na psy.
 • @DelfInn 22:28:16
  " SL poleciał w powietrzxe, '

  Nigdzie nie poleciał. SL też czasami musi coś zjeść...
 • @night rat 22:50:08
  Ojciajci! Ni godojta prowdy kumie, bo cie cos wyjume. Ani sie obejrzysz. Hej! :)))
 • @DelfInn 22:26:06
  No to zostawiam je Tobie
 • @SpiritoLibero 22:52:43
  czy kazdy Twój post musi byc okupiony Twoim obżarstwem?1
 • @Ptasznik z Trotylu 22:52:30
  Post okazał się nieaktualny.
  To jednak ktoś z Redakcji miał mniej cierpliwości niż ja.

  Poprosiłem o przywrócenie tej "matki boskiej od idiotów". I jest. Więc gdzie problem ?
 • @NUS 22:57:10
  Tchórz! :-)))
 • @DelfInn 22:57:48
  Jakim obżarstwem?... Jem zwykle raz na dzień...
 • @SpiritoLibero 22:59:33
  o, niecnoto! Jak śmiesz?! :-)))

  hm.. ze tez mi to nie wpadlo do lba... hehe
 • @night rat 22:16:11
  Nam nie potrzeba dialogu, ale możliwości przedstawiania swojego stanowiska. Gdy ta możliwość będzie dla każdej ze stron to wtedy ewentualnie pojawi się dialog - pod warunkiem, że nie będziecie banować heretyków. Jak na razie to jeszcze tylko Circ i Nathanel mnie nie zbanowali. Ale Nathanel już dziś się odgrażał.
  Nie widzę ataków na KK. Nie widzę aby były palone kościoły, albo sprayowane itp. Widzę i to rzadko publikacje próbujące uświadomić Wam że KK nie był i nie jest tym ideałem za który się podaje.
  Jeśli będzie swoboda wypowiedzi to będziecie mogli spróbować merytorycznie obronić dlaczego uważacie że jest inaczej.
 • @Ptasznik z Trotylu 22:52:30
  No tego nie widziałem, ale jak mówisz, że było to pewnie jest nawet jak nie ma. Co zrobić, jak tchórze?
 • @DelfInn 22:59:05
  Skoro uważasz że są to bierz się do roboty.
  A tak swoją drogą to przez ponad 2000 lat wypędzacie te demony i ciągle jesteście przekonani, że istnieją. Może coś jest nie tak?
 • @SpiritoLibero 22:58:13
  //Poprosiłem o przywrócenie tej "matki boskiej od idiotów". I jest. Więc gdzie problem ?//

  Problem jest w tym że poleciał Pan dość płaskim tekstem po osobie Circ i chyba zorientował się Pan poniewczasie że tekst był poniżej poziomu morza.

  Mężczyzna w takim przypadku przeprosiłby za nietakt pod tym samym tekstem zamiast go "znikać" (no ale chyba uczęszczaliśmy do zupełnie różnych szkół i pewnie się czepiam).

  I daruj Pan sobie tą "matkę boską od idiotów" , bo daleko Panu do sprawności intelektualnej jaką prezentuje Circ.
 • @NUS 23:05:05
  My Kościół,

  Jesteśmy najbatdziej wierną grzesznicą Pana Naszego, Jezusa Chrystusa, Którą Swą Męką odkupił, nasze winy wszelakie. Stąd, pomimo swej bezbożnosci, swej niewierności, wiemy o Nadziei Krzyża. Tak... byłoby słodko i pięknie, gdyby każde z nas tkwiło w Adoracji. Lecz przez wolność daną, Bóg dał też wolność dco grzechu. Nie wprost!!! A jedynie jako możność odejścia od Niego. To przy kim Ty jesteś, Człowieku?

  Sursum corda!
 • @NUS 23:08:03
  No bo ciagle sa. o jaki ty jestes jakis niekumaty, no... ogarnij sie! :))
 • @night rat 23:29:52
  ha... do doksnałości dążeniu, mówisz... no nie wiem... pomyślmy, Kieres czy Gogacz twierdzą inaczej...Hm... Chyba mamy jeszcze trochę czasu... Pewnie niewiele, dlatego warto go inwestować, nie tylko ... mieć :)
 • @tfur-ja 23:29:05
  Wystarczy mieć Honor, by drugich czynić honorowo ;-)
 • @Ptasznik z Trotylu 23:10:10
  Tam było tylko jedno zdanie.

  Mogę powtórzyć " Poziom absurdu sięgnął dna"

  I podtrzymuję.

  O "sprawności intelektualnej " powinni wypowiedzieć się specjaliści.
  Ja się nie znam.
 • @night rat 23:11:10
  Pewnie, że ten zapis Regulaminu jest pojemny.

  Ale czy bywa nadużywany ?

  Wiesz ile banów było w całej historii NE ?
  62 przypadki.

  To już Circ więcej zbanowała na swoim blogu :)
 • @night rat 23:22:06
  Po to, aby była możliwość zbadania "prawd".

  Zabijanie chrześcijan odbywa się w wyniku rywalizacji z innymi "prawdami".
  Wcześniej agenci KK zabijali pogan i moslemów, więc nie ma się co dziwić.

  Obrona krzyża? Pierwotni chrześcijanie nie nosili krzyży, nie stawiali ich dookoła. Ewidentnie chcecie zaznaczyć swoją obecność/ dominację w ten sposób. Czy jeśli jedziesz na wczasy do Egiptu to też stawiasz krzyż? Pewnie nie.

  Upadek KK nie jest upadkiem cywilizacji. KK był i jest upadłą instytucją. Zwyczajnie parafianie nie wiedzieli o wszystkim. Teraz coraz więcej spraw wychodzi - żyjemy w erze informacji.

  Zamiast stawać po stronie upadłego zastanów się bo może jest inna prawda, inne tradycje prastare nasze rodzime, które właśnie KK zniszczył.
 • @NUS 08:24:21
  Prawda jest jedna.

  A co do reszty - zapraszam tutaj:
  http://delfin.nowyekran.net/post/76889,nowe-poganstwo-dzis-1
  http://delfin.nowyekran.net/post/76889,nowe-poganstwo-dzis-2

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031